+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Yelken Bayrak Baskı

Yelken Bayrak

Yelken Bayrak mağza ve showroom önlerinde yoldan geçenlerin dikkatini çekmesini sağlayan reklam türüdür. Genellikle iş yeri önlerinde kullanılır. Bu bayrak tipi Yelken Bayrak, L tipi Bayrak ve Damla Bayrak olmak üzere 3 farklı şekilde üretilebilir. Bu türde Bayrak ile birlikte Yelken Bayrak, Asma Sopası ve Sabitleme Dubası yanında size teslim edilir.

Yelken Bayrak Baskı Hakkında

Yelken bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Yelken bayrağı açılış etkinliklerinden fuar organizasyonlarına, mağaza önlerine kadar markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Yelken bayrak bir diğer adıyla plaj bayrağı üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastırabileceğiniz reklam materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan yelken bayrak, kalabalık bir caddede dahi fark edilmenizi sağlar. Yapısı itibariyle rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen yelken bayrak kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay yoludur.

Yelken bayrak kesimi tercihinize bağlı olarak değişir. Bayrağınızı yelken bayrak, L bayrak veya damla bayrak şeklinde kestirebilirsiniz. Yelken bayrak tasarımı için bidolubaski.com’un hazırladığı şablonları kullanabilir veya kendiniz tasarlayabilirsiniz. Yaygın olarak kullanılan yelken bayrak ölçüleri 75×250 santimetre ve 75×300 santimetredir.

Yelken Bayrak Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • İçerik seçimini doğru seçtiğinizden emin olunuz.
 • Yelken bayrak tasarımınızı baskı onayı vermeden mutlaka kontrol edin.
 • Yelken bayrak tasarımınızın etkili olması için çarpıcı görsel ve doğru sloganı tercih edin.
 • Yelken bayrak kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. Bu nedenle firma bilgilerinizin, logonuzun yer almasını sağlayın.
 • Yelken bayrak üzerindeki yazıların imla kurallarına uygun bir şekilde yazıldığına emin olun.
 • Sipariş vereceğiniz ürün ölçünüz ile tasarım ölçünüzün aynı olmalı ve taşma payı verilmeli.
 • Dikkat: Bayrak ürünlerimizde kumaşa baskı yapıldığı için, kağıda baskı yapılan ürünlere ve ekranda görünen renklere göre %10-15 oranında ton farkı oluşabilir. Kurumsal renkleriniz için mutlaka Pantone renklerinizi belirtmenizi rica ederiz.

Not: Lisans gerektiren tasarımlar, ör. spor kulüplerine ilişkin ürünler basılamamaktadır.

  - Kişisel Bilgiler -

  - Özellikler -  Yelken Bayrak Tasarımına mı ihtiyacınız var?
  Whatsapp