+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Kurumsal Dosya Tasarımı

Kurumsal Dosya Tasarımı

Kurumsal dosya tasarımında sınırlara bağlı kalmanız gerekmiyor, yaratıcı çözümler sunabiliyoruz.

Kurumsal dosya tasarımları mevcut föy, katalog, kartvizit sunumlarınız için kurumsal kimliğinize özel olarak tasarlanır. Cepli ve cepsiz olmak üzere farklı tasarımlara sahip olan sunum dosyaları en çok tercih edilen matbaa ürünlerinden biridir.

İş dünyasında rekabeti en etkili şekilde kullanmak artık firmalar için hiç olmadığı kadar büyük bir öneme sahip olmaya başladı.

Bundan dolayı da artık firmaların isteklerini en iyi şekilde karşılayacak tarzda birbirinden farklı ürünleri inceleyip bunlar arasından seçimlerini yapıyorlar. Kurumsal dosya da yine bu ürünler içerisinde kendine yer buluyor.

İletişim

Kurumsal Dosya Tasarım Nasıl Yapılır?

Kurumsal Dosya Tasarım Örnekleri

Kurumsal dosya ve Sunum Dosyası günümüzde bir çok alanda kullanılabilen fonksiyonel yapıya sahip bir malzemedir. Günümüz iş dünyasında bir çok firma, kurum ve kuruluş tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.

Kurumsal Dosya Basımı

Kullanılan bu dosyalar aynı zamanda markanın kurumsallaşma sürecinde de fayda sağlamaktadır. Bu materyaller genel olarak firmalara yapılan sunumlarda, fiyat tekliflerinde, ihalelerde ve promosyon ürünleri olarak ta kullanılmaktadır.

Kurumsal Dosya Çalışması

Belirli ölçülere sahip ve farklı bıçak kesimleri kullanılarak hazırlanan bu dosyalar içerisine antetli kağıt, fatura, diplomat zarf, proje bilgileri, teklif metinleri ve daha fazla içerik yerleştirilebilir. Tasarlanırken firmanın ihtiyacına göre düzenlenebilir bir yapıya sahip olabilir, örnek olarak içerisine kartvizit, usb bellek, zarfın girebileceği bölüm gibi alanlar oluşturulabilir. Kurumsal dosyalar bir şirket veya kurumun kurumsallaşma sürecine etki edecek yapıda malzemelerdir.

Bizimle İletişime Geçin


    Whatsapp