+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Etiket Baskı

Etiket

Etiket çok amaçlı kullanılabilir bir ürün seçeneğidir. Farklı alanlarda aynı tasarımı değerlendirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Etiket baskısı özel tasarım olabileceği gibi genelde firma logosu ve bilgileri baskılı etiketler olabildiğinide görmekteyiz.

Etiket Baskı Hakkında

Etiket halk arasında yapışkanlı etiket olarakta bilinir. Çıkartma etiketler birçok kurum tarafından sıklıkla kullanılan oldukça işlevsel ürünlerdir. Farklı amaçlar için bastıracağınız çıkartma etiketleri farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Mesela kurumunuzun logosunu ve sloganınızı bastırdığınız etiketleri çalışanlarınıza dağıtırsanız masalarına, kalemliklerine, ajandalarına yapıştırabilirler ve bu çalışanlarınızın aidiyet duygusunu artırabilir. Ya da müşterilerinize dağıttığınız çıkartma etiketler defter, kalemlik, masa üstü gibi alanları kaplayarak müşterilerinizin gördükçe sizi hatırlamalarını sağlayabilir. Ayrıca etiket tasarımı yaptırırken şirketinizin temel iletişim bilgilerini (adres, telefon, cep telefonu, e-posta, web adresi gibi) de eklerseniz, bunları promosyon ürünlerinizin üstüne yapıştırabilir, böylece potansiyel müşterilerinizin ihtiyaç duymaları halinde sizinle rahatça iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Bir etiket tasarımının nasıl olması gerektiğine gelecek olursak, öncelikle çıkartma etiketin nerelerde kullanılacağını da göz önünde bulundurarak çok büyük etiketler yaptırmamakta fayda var. Tabii çıkartma etiketin alanı çok büyük olmayacağı için içerik anlamında temel olarak kurumun logosuna, sloganına ve iletişim bilgilerine yer verilmesi yeterlidir. Eğer çıkartma etiketi bir kampanya ya da etkinlik duyurusu gibi özel bir amaç için bastırıyorsanız da yine kurum logosu ve iletmek istediğiniz bir mesajı içeren tek bir cümle ile hazırlamak doğru olacaktır. Çıkartma etiket üzerinde kullanacağınız puntoların ve yazı karakterlerinin de okunabileceğinden emin olun. Etiket de kullanacağınız renge gelince, logonuzun renklerinden yola çıkarak, onunla uyumlu renkleri tercih etmek şık bir tasarım yapmanıza yardımcı olacaktır. Eğer nasıl bir çıkartma etiket tasarımı yaptıracağınızı bilmiyorsanız, çeşitli etiket örneklerine bakmak zihninizde bir şeyler canlanmasını sağlayacaktır. Ayrıca arasokakistanbul.com.tr’de bulunan hazır etiket şablonlarına da göz gezdirmenizi öneririz.Çıkartma etiket fiyatları basılacak olan etiketlerin miktarına ve ebadına göre değişiklik gösterebilir.

Yapışkanlı etiket fiyatları toplu üretim yapılmasından dolayı organize matbaa üretiminde çok daha ucuz fiyatlarla temin edilebilir. Eğer etiket tasarımınız hazırsa, bundan sonra takip etmeniz gereken adımlar ise son derece basit. Kaç adet çıkartma etiket baskısı yaptıracağınıza karar verip, arasokakistanbul.com.tr’den etiket tasarımınızı yükleyerek sipariş vermeniz yeterli. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz size kaliteden ödün vermeden en kısa zamanda etiket basımı işinizi tamamlayacaktır. arasokakistanbul.com.tr olarak organize matbaa altyapısı ile sizlere en kaliteli çıkartma etiket baskılarını en ucuz etiket baskı fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. arasokakistanbul.com.tr’de çıkartma etiket baskısı siparişleriniz 90 gr kuşe çıkartma kağıda, 4 renkli ve parlak selefonlu olarak basılmaktadır.

    - Kişisel Bilgiler -

    - Özellikler -    Etiket Tasarımına mı ihtiyacınız var?
    Whatsapp