+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Outdoor Tasarımı

Outdoor Tasarımı, Outdoor Tasarım Örnekleri, Outdoor FiyatlarıOutdoor Tasarımı, Outdoor Tasarım Örnekleri, Outdoor Fiyatları

Outdoor Tasarımı

Arasokak İstanbul’un deneyimli metin yazarları ve grafik tasarımcıları eşliğinde markanızı ön plana çıkaracak broşür tasarımları ve insertleriniz ve kataloglarınız hazırlamamızda bize bir mail yada telefon görüşmesi mesafesindesiniz. Reklam Ajansının farkı fikirlerin grafik & tasarım ve uygulamasında iyi bir dinleyici olmakta yatar. Markanızı anlaşılır kılmak için hikayeyi sizden dinlememiz yeterli.

İletişim

Outdoor Tasarım Nasıl Yapılır?

Avm ler, Recidence lar, geniş ve yüksek hacimli ve büyük ölçekli iş merkezleri, site ve toplu konut merkezlerinin yan ve giriş cepheleri, tüm toplu taşıma araçlarının durakları (metro-metrobüs-tramvay- tünel-otobüs-vapur-feribot-deniz otobüsü-hava limanları gibi) dış mekan reklam ve ilan tasarımları için biçilmiş kaftan konumundalar. Ayrıca hareketli (zeplin, balon, drone gibi araçlarlarla havadan, su taşıtları ile denizden) outdoor tanıtım ürünleri de yapılabiliyor günümüzde. Bu şartlar altında dış mekan tasarımlarında ürünün hangi dış mekan yada mekanlarda kullanılacağı önemli bir yer tutuyor. Akabinde, ebatsal ve kullanımına göre(basit yada hareketli) tasarıma uyum geliyor. Ama en önemli unsur tabi ki tasarımın doğru dizaynı, hikaye seçiminin doğruluğu, müşterinizin beklentisine nokta atışı ile yanıt verebiliyor olmanız.

Bu kadar detayı paylaştığınıza göre siz bunları yapıyor musunuz sorusunu duyar gibiyiz. Talepleriniz doğrultusunda dış mekanlara yönelik tüm uygulamalarda Arasokak İstanbul olarak size hizmet sunmaya hazırız, etkinliği ve hedef kitleyi paylaşmanız yeterli bizim için.

Outdoor Tasarım Fiyatları

Outdoor mekan tasarımlarına yönelik pek çok detay verdikten sonra bu çalışmalardaki fiyatlandırma nasıl yapılıyor, bir outdoor tasarım yaptırmak istesem nasıl bir yol izlemem gerekiyor, hangi fiyat aralıkları mevcut, outdoor tasarım fiyatları  ne kadardır gibi sorularınızın hepsi için lütfen bizimle e mail, tel veya WhatsApp üzerinden iletişim kurun, arkadaşlarımız gereksinim duyacağınız çalışmayı size optimum fiyatlandırma ve üretim süreci ile aktarsın. Outdoor tasarım fiyatları için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bizimle İletişime Geçin


    Whatsapp