+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Antetli Kağıt Tasarımı

Antetli Kağıt Tasarımı

Antetli Kağıt Tasarımı

Antetli kağıt tasarımı, Günümüzde şirketler rekabet içinde olduğundan şirketler kurumsalığını göstermek için en önemli araç olarak da görebiliriz. Artık büyük veya küçük ölçekli fark etmeden tüm firmalar kendilerine antetli kağıt yaptırarak akılda kalıcılıklarını ve kurumsalığını arttırmaya çalışmaktadırlar.

Günümüzde şirketler rekabet içinde olduğundan şirketler kurumsalığını göstermek için en önemli araç olarak da görebiliriz. Artık büyük veya küçük ölçekli fark etmeden tüm firmalar kendilerine antetli kağıt yaptırarak akılda kalıcılıklarını ve kurumsalığını arttırmaya çalışmaktadırlar. Antetli Kağıt Tasarımı sizin kurumsallığını göstermek için oldukça etkili bir araçtır.

İletişim

Antetli Kağıt Tasarım Örnekleri

Kullanılacak olan renkler de bir diğer önemli konudur. Şirketin ve şirket logosunun renklerine uygun olarak seçilecek bir renk tonu tercih edilmelidir. Ayrıca firmaların bu konuda dikkat etmeleri gereken bir diğer nokta ise antetli kağıtlar fiyatlandırılırken üzerlerinde bulunan farklı renk tonlarına göre fiyatlandırılırlar.

Antetli Kağıt Tasarım Nasıl Yapılır?

Antetli Kağıt Örnekleri

Üç renge kadar farklı fiyatlar verilirken dört ve üzeri renk bulunduğunda fiyatlar çok daha artacaktır. İhtiyacınıza karar veremiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin


    Whatsapp