+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Bloknot Tasarımı

Bloknot Tasarımı

Kurumsal firmaların en çok kullandığı ve promosyon olarak müşterilerine sunduğu tanıtım ürünlerinden biri de not defteri veya bloknot defterlerdir. Çok farklı şekillerde ve firmaların kurumsal konseptine uygun formatlarda bloknot tasarımı yapılır. Kullanımının ve elden ele dolaşımının fazla oluşu nedeniyle iyi bir promosyon alternatifidir. Müşteriler arasında kurumsal imajınızı güçlendirir.

Bloknot tasarımı ve modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tasarımın her alanında teklif almak için bizimle iletişime geçin.

 

İletişim

Bloknot Tasarım Örnekleri

Bloknot tasarımları ile müşterilerinize kurumsallığınızı yansıtın, isterseniz işletme içerisinde promosyon olarak dağtın!

Bloknot Tasarım Nasıl Yapılır?

Bloknot Tasarım Örnekleri

Bloknot ya da not defterleri kullanım amacına göre farklı boy ve şekillerde üretilir. A4, A5, A6 en çok tercih edilen ölçülerdir. Genellikle 70-110 gr kalınlığında 1.hamur kağıt kullanılır. Delgeçli, perforajlı, üstten veya yandan kapaklı olabilir.

Bloknot Baskı

Düz beyaz logo baskılı, kareli, çizgili olabilir. Tüm sayfalarda kurumsal logonuz, sloganınız ya da faaliyet alanınızla ilgili sizi anlatacak bilgiler yeralır. Bu durum marka ya da firmanızın akılda kalıcılığını güçlendirir.

Bloknot Çalışması

müşteri memnuniyeti ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden zamanında ürün teslimatlarımız ile siz değerli  müşterilerimizin vazgeçilmez adresi olduk. Bloknot Üretimi olarak müşterilerimize promosyon ürünleri  hizmeti, grafik tasarım hizmeti, matbaa hizmetleri vermekteyiz. Kendi bünyemizde buldundurduğumuz grafik atölyemiz ve baskı makinelerimiz sayesinde zamanında teslimat kusursuz grafik tasarım hizmeti ile müşterilerimize tam ajans hizmeti vermekteyiz.

Bizimle İletişime Geçin


    Whatsapp