+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Örümcek Stand Baskı

Örümcek Stand

Örümcek Stand Fuar, Sergi, Konferans gibi etkinliklerde kolay kurulumu ve uzun ömrü ile en çok tercih edilen portatif stand türüdür. Kurulumu 5-15 dakikada kolayca yapılabilir. Tekerlekli taşıma çantası sayesinde kolayca taşınabilir. Örümcek Stand 3x2m, 3x3m, 3x4m, 3x5m ve 3x6m ebatlarında üretilebilir. Üzerindeki baskı istenirse değiştirilebilir. Örümcek Stand PVC tutucu(ebata göre sayısı değişir), manyetik çubuk(ebata göre sayısı değişir), Baskılı PVC(Manyetik şeritli ve ebata göre sayısı değişir), örümcek stand mekanizması ve sert plastikten üretilmiş taşıma çantası ile birlikte size teslim edilir.

Örümcek Stand

Alüminyum profillerden oluşturularak yapılan ve kullanım kolaylığı sağlayan Örümcek Standlar tüm organizasyonlarda en fazla tercih edilen stand çeşitlerindendir. İsminin örümcek stand olmasının nedeni iskeletinin açıldığı zaman örümcek ağına benzer şekilde olmasından kaynaklanmaktadır. Hızlı kurulum yapılması ile tercih edilen örümcek stand profillerinin hafif ama dayanıklı olması ile fuar alanlarında, alışveriş merkezlerinde, reklam ve ürün tanıtımlarında ayrıca sinema galalarında da fazlası ile kullanılır. Yan yana bağlantı noktaları ile bağlanarak açılan örümcek standların düz ve oval olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Yer kaplamayan portatif yapıya sahip örümcek standlar kullanıcıları için daima kalıcı çözümler sunar.

Oval Örümcek Stand ve Düz Örümcek Stand şekilde üretilen Örümcek Stand çeşitleri için baskı yapılması ile birlikte boyutları da ayarlanabilir. Üzerinde kullanılacak baskının boyutunun belirlenmesi ile pek çok seçenekleri olan örümcek standı hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. Rahat kurulum sağlayan Alüminyum profillerin birbirine tutturulması sonucu iki çeşidi bulunan örümcek standlar talebe göre  oval ve düz şekilde hazırlanabilir. 3×2, 3×3, 3×4, 3×5, 3×6 seçenekleri bulunan örümcek standlar için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli.

Örümcek Stand Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Örümcek Stand tasarımınızı hazırlamadan önce kullanılacağı alanı analiz etmenizde fayda var. Örneğin büyük mekanlarda kullanılacak yazı ve görsel boyutlarını daha büyük tutmanız faydalı olacaktır.
 • Örümcek Stand baskılarınız için tasarımınızı sitedeki ilgili alandan belirtilen formatlarda yüklemelisiniz.
 • Tasarımlarınızı sitede belirtilen boyutlarda yapmalısınız. Bunun için Arasokakistanbul Örümcek Stand hazır şablonlarını kullanabilirsiniz.

  - Kişisel Bilgiler -

  - Özellikler -  Örümcek Stand Tasarımına mı ihtiyacınız var?
  Whatsapp