+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Web Tasarım

İstediğiniz Tarzda
İhtiyacınıza Uygun Web Sitesi

İhitiyacınız olan web sitesi Arasokak İstanbul’da!
E-Ticaret, İşletme veya Blog Sitesi

Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Sitesi ile size özel yazıları hiç zahmet etmeden ekleyebilirsiniz. İnsanların internette sizi bulmasını sağlayın. Yazılarınıza ve paylaşımlarınıza sizi takip eden insanların yorum yapmasına izin verin, siteniz dinamik bir yapıya sahip olsun! Siteniz okuyucularınız için kullanışlı hale gelir ve tüm cihazlardan kusursuz bir görünüme sahip olur. Responsive tasarımlar ile her kitleye hitap edin!

Kurumsal Web Sitesi

Yüksek hızlı ve müşteriyi deneyimi odaklı istediğiniz her sektörde web sitesi sahibi olmak bizimle iletişime geçmek kadar kolay! Sizden gelen bilgiler ile tasarladığımız internet sitelerinde yüksek önceliğimiz müşteri deneyimi, kullanım kolaylığı ve arama motorlarına olan kullanım kolaylığı.

E-Ticaret Sitesi

İsteğe bağlı isterseniz e-ticaret, isterseniz kurumsal bir işletme sitesi isterseniz de bir blog sitesine sahip olabilirsiniz. Hitap etmek istediğiniz kitleyi belirlemeniz ve sektörünüz ile alakalı kendinizi bize tanıtmanız yeterli. Arasokak İstanbul olarak sizlere internet sitenizin tüm aşamalarında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Web Sitesi
Ayrıcaklıklarını Keşfedin

Telefon Alın

İnternet ortamında müşterilinizden telefon alın.

Yerinizi Alın

Rakiplerinizden daha üst sıralarda çıkarak potansiyel müşterilerinizle iletişime geçin.

Ürünlerinizi Yükleyin

E-ticaret sitesi ile ürünlerinizi sitenizde listeleyin ve satış yapın.

Web Sitesinin
Sunduğu Kolaylıklar

Kredi Kartı İle Ödeme

Tarafımızdan yapılan sanal pos entegrasyonu ile birlikte tüm kredi kartlarından ödeme alabilir isterseniz taksitlendirme ile müşterilerinize kolaylık sunabilirsiniz.

SEO Destekli Alt Yapı

SEO’ya uyumlu web sitesi ile ürünleriniz daha üst sıralarda ve daha ön planda yer alır. Daha çok müşteriye erişirsiniz.

Prestij Kazanırsınız

Sizin için özelleştirilen siteniz ile benzersiz bir internet sitesine sahip olun. Sektör odaklı tasarımlar ile sitenizdeki farkı hissedin.

Müşteri Deneyimi

Müşterileriniz site içerisinde rahatça dolaşır aradığı her şeyi tam elinin altında bulur. Müşteri deneyimi için tasarlanmış alt yapısı ile yüksek kalitede hizmet sunarsınız.

Kolay Ürün Yönetimi

Sitenizin size özel paneline bağlanarak ürünlerinizi kolaylıkla yükleyebilir, silebilir ve düzenleyebilirsiniz. Üstelik ürün sınırı olmaksızın.

Özgürce Yönetin

Kullanıcı sınırı olmaksızın istediğiniz kadar kişi ile sitenizi yönetin ürün ekleyin ve düzenleyin.

7/24 Destek Hizmeti

Anlaşmalı hosting sağlayıcımız Nitrosfer* oluşabilecek tüm sorunlarda geniş ekibi ile yanınızda.

Tüm Cihazlara Uyumlu

Tüm cihazlara, tüm ekran boyutlarına duyarlı web sitesi ile müşterileriniz için en üst düzey deneyim sunarsınız.

Yıllık Yazılım Ödemesi Yapmazsınız

Web siteniz satışa çıktıktan sonra yıllık yazılama ödeme yapmazsınız. Barındırma ücreti dışında sürpriz ücret ödemezsiniz.

Api Desteği

Api desteği ile sitenizi alternatif hizmetler ile bağlayabilir isterseniz faturalarınızı dahi otomatik kestirebilirsiniz.

Hızı Hissedin

Son sürüm ve güncel alt yapılar kullanılarak tasarlanan siteniz yüksek açılış hızı ile müşterilerinize geçiş süresini hissettirmez.

Hızlı Kurulum

Siteniz 2 iş günü içerisinde kurulur ve ürün yüklemeniz yada içerik girmeniz için size teslim edilir.

Web Sitesinin Kalbi
SEO Çalışması

E-ticaret Sitesi İçin SEO Çalışması

E-ticaret sitesi için seo yaparken Google okuma şemalarına uyumlu ve ürünlerin ürün olarak gözükmesini sağlayan parametreler kullanıyoruz. Benzer sektör sitelerinden sizi referans ederken iç ve dış diğer seo çalışmaları ile sanal ortamdaki rekabete en hızlı şekilde dahil olmanızı sağlıyoruz.

Genel SEO Çalışması

Arasokak İstanbul olarak sadece kendi müşterilerimize SEO çalışması yaptığımızı belirtmek isteriz. SEO çalışması sadece bir bölüm değil bir bütün olduğu için çalışmaları bütünüyle ele alıyor ve çalışma yapıyoruz. İhtiyacınız olan SEO çalışması ile arama motorlarında üst sıralarda yer edinebilirsiniz.

SEO’nun Sürekliliği

SEO çalışmalarında düzenli olarak kontrol ve rakip analizi yapmakta ve iyileştirme önerileri ile sitenin ve müşteri deneyiminin daha üst sıralarda çıkmasını sağlamaktayız. İhtiyacınız olan SEO çalışmasının seviyesini öğrenmek, rakip analizi ve seo çalışması için fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstediğiniz Nitelikte
Web Sitesine Sahip Olun

WEB TASARIM İHTİYACINIZ VAR?
Whatsapp