+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Dergi Tasarımı

Dergi Tasarımı Nedir?

Dergi Tasarım; Sektörel ve tematik yayıncılık, medya iletişimi, halkla ilişkiler ve tanıtım hizmetleri alanlarında uzun soluklu çalışmalar yürüten bir altyapıya sahibiz.  Mevcut deneyimlerimizi, talepleriniz doğrultusunda sektörel ve/veya kurum içi periyodik dergileriniz, bültenleriniz ve yıllık almanak çalışmalarınız için sizlere sunmaktan keyif duyarız.

İsteğiniz doğrultusunda, Editoryal&tasarımsal hizmet sunumu, Baskısı da dahil olmaz üzere dergi yapımı ve E-dergi tasarımı konseptlerinden herhangi biri(yada ikisini) size hizmet olarak sunabiliyoruz.

İletişim

Dergi Tasarım Örnekleri

Editoryal ve tasarımsal hizmet sunumumuzda, tarafınızla yapılacak içerik ve çalışma takvimi çerçevesinde her sayı için tüm  haber, araştırma, röportaj, özel  dosya ve diğer yazı işleri çalışmaları ve ilgili görseller tarafınızdan ham veriler olarak bize sunulacaktır.

Dergi Tasarım Nasıl Yapılır?

Dergi Tasarımı Programları

Biz bu ham verileri, haber etiğinin genel, derginizin(markanızın)özel kıstaslarını  baz alarak editoryal ve grafiksel çalışmasını dergi tasarımı programı, kullanarak gerçekleştiriyoruz. Redaksiyonu ve sayfa tasarımının yapımını yaparak derginizi her sayısında baskıya hazır haliyle size sunmaktayız. Bilmelisinizki dergi tasarımı programı seçerken vektörel tabanlı olanı tercih etmelisiniz. Böyle dergilerinin her boyutta mükemmel kaliteye sahip olacaktır.

Dergi Tasarım Şablonları

Dergi tasarım şablonu yada dergi tasarım şablonları aynı sizin aradığınız gibi diğer kullanıcıların da arayıp rahatlıkla bulabileceği şablonlardır. Dergi tasarımın da şablona bağlı kalmanızı yada hazır dergi tasarım şablonu kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Biz dergi tasarımı yaparken ülke içi ve dışında tarafınızca yapılacak yönlendirmeler ve bilgi aktarımı sonucunda tüm haber verileri/görseller derlenecek ve değerlendirilecektir.

Dergi Tasarım Örnekleri

Ham yazıların, haber metinlerinin, dergi tasarım örnekleri, röportaj metinlerinin, ilan ve duyuruların ve istemde bulunacağınız diğer tüm içeriksel verinin tarafınızca sunumu baz alınmıştır.Gerek dergi tasarım örnekleri gerek ilgili metinler ekibimizce edite ve redakte edilir ve sayfa tasarımı uygulanır. Görsel materyaller de ham veri olarak tarafınızca sunulacaktır. Görsel materyallerin baskıya uygunluğu ve telif hakkı problemi içermiyor olması esastır.

Bizimle İletişime Geçin


    Whatsapp