+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

X-Banner Baskı

X Banner

X Banner, dünyada en çok tercih edilen ekonomik reklam türüdür. Aynı zamanda hem kurulumu hem de görsel yenilemesi ile oldukça pratik ve kolay ürünler arasında yer almaktadır. X Banner 60x160cm, 60x180cm ve 80x180cm olmak üzere 3 farklı şekilde üretilebilir. X Banner ile birlikte reklam baskınız, X Banner Mekanizması ve Taşıma Çantası ile birlikte size teslim edilmektedir.

X Banner Baskı Hakkında

X Banner firmanızın öne çıkarmak istediği görseli gergin bir şekilde tutarak daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayan bir reklam ürünüdür. X Banner baskı özellikle iç-dış mekanlarda firmaların öne çıkarmak istediği içeriği sergilemek için kullanılır.

X Banner baskı mağazalarda, ofislerde, sergi, fuar ve etkinliklerde kullanılabilir. Diğer reklam ürünlerine kıyasla çok daha geniş kullanım alanı ve dikkat çekiciliği ile çok tercih edilen bir üründür. X Bannerlarda basım kalitesi ve malzeme kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle, Arasokakistanbul baskı  ile çalışarak en uygun fiyatlarla X Banner baskı siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Reklam ve tanıtım ihtiyaçlarınızı çözmek için matbaa adına ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri Arasokakistanbul baskı’da en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Arasokakistanbul baskı sayesinde göz alıcı X Bannerınıza ücretsiz kargo ve iade garantisi avantajları ile ulaşabilirsiniz.

X Banner Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

 • X Banner tasarımınızı hazırlamadan önce kullanılacağı alanı analiz etmenizde fayda var. Örneğin büyük mekanlarda kullanılacak yazı ve görsel boyutlarını daha büyük tutmanız faydalı olacaktır.
 • X Banner baskılarınız için tasarımınızı sitedeki ilgili alandan belirtilen formatlarda yüklemelisiniz.
 • Tasarımlarınızı sitede belirtilen boyutlarda yapmalısınız. Bunun için Arasokakistanbul X Banner hazır şablonlarını kullanabilirsiniz.

  - Kişisel Bilgiler -

  - Özellikler -  X-Banner Tasarımına mı ihtiyacınız var?
  Whatsapp