+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Ambalaj Tasarımı

Ambalaj TasarımıAmbalaj Tasarımı

Ambalaj Tasarımı

Kurumların en önemli reklam kaynakalarından biri olan gıda ambalaj tasarımları, şirketlerin daha profesyonel ve bilgili görünmesini sağlar.

Tüm stüdyo çalışmalarımızda mutlaka global trendleri takip ediyor ve buradan inovatif sonuçlar çıkarmaya yönelik atölye çalışmaları yapıyoruz. Ürün elbette ki önemli bizim için ama o ürünü doğru tanımlayan ve efektif kullanıma sunan ambalaj da en az ürün kadar önemlidir.

Arasokak İstanbul olarak ambalaj tasarımlarındaki deneyimlerimizi ve yeni ürünlerinize yönelik stüdyo çalışmalarımızı sunmaktan keyif duyar ve her zaman sizleri beklediğimizi vurgulamak isteriz.

İletişim

Ambalaj Tasarım Örnekleri

 Ambalaj tasarım el yazısı ve kraft kağıt efekti sıkça kullanılmaktadır. Ambalaj kağıt tasarımı bu kullanım şekli ile tüketicilerin aldıkları ürünü daha doğal ve özel bir ürün olarak görmesini sağlıyor ve tüketici de bu hissi gerçekten çok seviyor.

Ambalaj Tasarım Nasıl Yapılır?

Ambalaj Tasarım Ajansı

Ambalaj tasarımında önceliğimiz ürünün renk ve imaj uyumudur. Hedef kitleye yönelik doğru renk ve renklerin kombinasyonu yapılamadıktan sonra yapacağınız tasarımın vurucu olması mümkün değildir.

Ambalaj Tasarım Örnekleri

Bu sebeple biz Arasokak Tasarım ve Üretim Ekibi olarak tüm çalışmalarımızda markayı, ürünü, tüketici profili doğru tanımlayan kombinasyon üzerine odaklanıyoruz. Ambalaj tasarımlarında renk ve kombin uyumunun yanı sıra ambalajın ebatlamasına yönelik doğru teknikleri de kullanıyoruz. Dikey veya yatay görünüme göre yada ürünün yapısı gereği kare veya silindir görünüme göre ambalaj tasarımlarında spesifik dokunuşlar yapıyoruz.

Ambalaj Tasarım Fiyatları

Elbette ki her ambalaj standart dikdörtgen, kare, silindir, elips vb geometrik formda olmak zorunda değil. Hatta günümüzde tasarımcılar asimetrik, görsel anlamda dikkat çeken ambalajlara daha çok önem veriyorlar. Üretim ekibi olarak bizler de hem dünya trendlerini takip ederek farklı dizaynlar üzerine odaklanıyoruz hem de dikkat çekici bir mizanseni nasıl yaratabiliriz arayışları içine giriyoruz.

Bizimle İletişime Geçin


    Whatsapp