+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Kırlangıç Bayrak Baskı

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Bayrak fuar ve etkinliklerde en çok kullanılan reklam türlerindendir. Firmanın tanıtımını k0layca yapabilmenize olanak sağlar. Kırlangıç Bayrak 160gr. Saten kumaş üzerine basılır ve kırlangıç bayrak, üçgen bayrak ve düz bayrak olarak 3 farklı tipte üretilebilir. Kırlangıç Bayrak ile birlikte plastik çubuk ve asma ipi yanında size teslim edilir.

Kırlangıç Bayrak Baskı Hakkında

Kırlangıç bayrak genellikle firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdığı bayrak çeşitlerindendir. Kırlangıç flama bayrak olarak da adlandırılar. Firmalar, logolarınının basılı olduğu kırlangıç bayrak baskıları genellikle iş yerlerinde ya da fuar, açılış, seminer gibi etkinliklerde kullanmayı tercih ederler.

Kırlangıç bayrak, kullanım yerine göre çok farklı ebatlarda bastırılabilir. Bir ucunda pvc boru ve ip bulunur, böylelikle asıldığı yerde daha sağlam durabilmektedir. Genellikle suya dayanıklı saten kumaş kullanılarak baskı yapılmaktadır. Suya dayanıklı olması kırlangıç bayrakların hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmasını sağlar.

Kırlangıç bayrak bastırmak isterseniz, online matbaa hizmeti veren Bidolubaski.com üzerinden istediğiniz ürün özelliklerini ve adedi yazarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Kırlangıç bayrak fiyatları istediğiniz ürün özelliklerine ve adede göre değişkenlik gösterecektir. Fiyat teklifinizin gelmesi ardından bidolubaski.com üzerinden, tasarım dosyanızı da yükleyerek online sipariş verebilirsiniz. Bidolubaskı’nın 6 taksit ve ücretsiz kargo fırsatı ile ürünleri en kaliteli şekilde kapınızda teslim alabilirsiniz.

Kırlangıç Bayrak/ Flama Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Sipariş vermeden önce istemiş olduğunuz ürün özelliklerini (ebat, adet) doğru olarak seçtiğinizden emin olunuz.
  • Baskısı yapılacak olan kırlangıç bayrak tasarımınızı markanızı en doğru anlatacak şekilde yapmaya ve logonuzda dahil tasarımınızı yüksek çözünürlüklü olarak hazırlamaya özen gösterin.

Not: Lisans gerektiren tasarımlar, ör. spor kulüplerine ilişkin ürünler basılamamaktadır.

    - Kişisel Bilgiler -

    - Özellikler -    Kırlangıç Bayrak Tasarımına mı ihtiyacınız var?
    Whatsapp