+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Bez Çanta Baskı

Bez Çanta

Bez Çanta Fuar, Sergi, Konferans gibi etkinliklerde en etkili reklam ürünlerinden biridir. Baskılı hambez çanta %100 pamuk dokuma kumaştan imal edilir. Çok renk baskıya uygun olmakla birlikte renk sayısı azaldıkça baskıda kalite yükselir. Komple iplik dikişlidir, istenilen farklı ebatlarda üretilir. Empirme, serigraf, transfer, ofset, dijital baskı seçenekleri mevcuttur.

Ham Bez Çanta Baskı Hakkında

Baskılı bez çanta son zamanlarda birçok firmanın tercih ettiği etkili promosyon ürünlerinden biri. Promosyon bez çanta, özellikle müşteriler için hazırlanan diğer promosyon ürünlerini içerisine koyarak şık bir şekilde sunmak amaçlı kullanılır. Şık görüntüsü ile müşteriler tarafından gün içerisinde de kullanabildiğinden, ham bez çanta markanızı sokaklara taşımak için biçilmiş kaftan.

Promosyon ürünlerinin en önemli özelliği insanlarda güçlü bir marka bilinirliği ve marka imajı yaratmaktır. Bu iki kavram sonucunda satışlarda ve büyümede artışı peşinden getirir. Promosyon ürünlerinizin başarısı ise insanlar tarafından günlük hayatta ne kadar sık kullanıldığından ve ne kadar sevildiğinden geçer. Logolu bez çanta, tarzı itibariyle ve şu sıralar moda olmasından kaynaklı olarak seçilebilecek en iyi promosyon ürünlerinden biridir.

Ham bez çanta malzeme ve baskı kalitesi de ortaya çıkacak olan ürün için oldukça önemlidir. Arasokak İstanbul sayesinde yüksek kalite malzeme kullanılarak hazırlanan bez çantalara en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Bez çanta fiyatları konusunda online matbaa avantajları sizin için en uygun fiyat ve yüksek baskı kalitesini verecektir. Siz de hemen bez çanta siparişinizi verin, günler içerisinde kapınıza kadar ücretsiz teslim edelim.

Ham Bez Çanta Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Tasarımınızın sade ve şık olması insanların baskılı bez çantalarınızı günlük hayatlarında daha fazla kullanmasına sebep olacak, bu da promosyon ürününün başarısını arttıracaktır.
 • Baskı yönüne ve bez çanta boyutunu karar verirken ürünün kullanım alanını da göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.
 • Tasarımlarınızı uygun ölçü ve formatta yaptığınıza emin olun. Bez çanta tasarımlarınızı hazırlarken Arasokak İstanbul ücretsiz hazır bez çanta şablonlarını kullanabilirsiniz.

  - Kişisel Bilgiler -

  - Özellikler -  Bez Çanta Tasarımına mı ihtiyacınız var?
  Whatsapp