+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com.tr

Neler Yaparız

Neler Yaparız?

Neler Yaparız? Grafik Tasarım Ajansımızı yapmış olduğu işleri burdan inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için Başlıklara tıklayarak sayfada inceleyebilirsiniz. Arasokak İstanbul Grafik işleriniz için yaratıcı, hızlı şık çözümler sunar. Kaliteli işler dileriz…

Kurumsal Kimlik TasarımıKurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik bir kuruluşun, bir markanın adeta anayasasıdır diyebiliriz. Bu sebeple kurumsal kimlik oluşturulurken yada kimliğe eklemeler yapılıyorken hedef odaklı ve titiz çalışmalar yapılması gerekiyor. Kurumsal kimlik tasarımı içinde; amblem logodan antetli kağıda, web sitesinden sosyal medya strateji planına, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar markanızı/kurumunuzu ilgilendiren tüm kriterleri belirlemekteyiz. Kurumsal kimlik o kurumun imzasıdır ve bu yönüyle sık değişime kapalıdır. Özel anlamı olan yıldönümleri (10. yıl/25. yıl/50. yıl gibi) veya kurumunuza özel büyük ölçekli değişimlerde, özel yatırımlarda ve büyük ölçekli etkinlikler dönemlerinde sizler ve tasarımcılarımızın ortak çalışmasıyla eklemeler ve değişikliklerin yapılabilirliğini öneriyoruz.

Billboardlar, açık hava reklamcılığında en çok kullanılan tanıtım materyalleri arasında ilk sırada yer alıyor. Açıkhava reklamcılık ürünleri firmanızın ürün ya da hizmetleri hakkındaki bilgi ve mesajları belli bir kampanya sırasında tüketiciye ulaştırmak amacıyla tasarlanıyor. Tüketici algısının oluşumunda etkisi araştırmalarla kanıtlanmış bu reklam argümanları iç ya da dış mekânlarda kullanılabiliyor. Toplu taşıma araçları ve bu araçların istasyonları, alışveriş merkezleri, topluma açık büyük kamusal alanlar, trafik yoğunluğunun olduğu güzergâhlar, eğitim kurumları bilboard ilanları için yoğunlukla tercih ediliyor. Yaratıcı fikre bağlı olarak özel mekanlarda da kullanıldıkları için çok geniş bir mecradan oluşan Indoor/Outdoor çalışmalar mesajın ilk bakışta algılanmasını ve sloganı en çarpıcı dille hedef kitleye ulaşmasını sağlamak olmazsa olmazımızdır.

Logo TasarımıLogo Tasarımı

Arasokak İstanbul  grafik&tasarım ekibi, yeni bir marka veya projeniz için size akılda kalıcı ve logo ve kurum kimliğinizi yansıtan grafik&tasarımlar hazırlıyor. Reklam ajansının proaktif ortamında oluşan sinerji ile tüm olasılıklar üzerinden size özel tasarımlar markanıza dönüşüyor.

Video ve Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi, kurumsal tanıtımlar dahil herhangi bir ürünün senaryolaştırılarak tanıtımının yapıldığı filmlerdir. Hazırlanacak tanıtım filmi için en iyi fikir benimsenir, daha sonra ürünle ilgili film senaryosu oluşturulur. Ürün tanıtımları için etkili bir yöntemdir. Sosyal medyada kullanım odaklı düşünüyor iseniz bu çalışmaları viral reklam filmleri ile de yürütebiliriz. Tanıtım filmleriniz görsel medyada(TV/Sinema) ve internet mecrasında kullanabileceğiniz teknik altyapıya uygun olarak hazırlanıyor.

Video ve Tanıtım FilmiVideo ve Tanıtım Filmi
Kurumsal Web Sitesi (MTGreenworks.com)Kurumsal Web Sitesi (MTGreenworks.com)

Hızla ilerleyen teknoloji ve bunu yakalamak zorunda olan firmalar seo uyumlu web tasarım, e-ticaret ve grafik tasarımın önemini keşfetmeye başladılar ancak bu konuda çekinceli davranan ve yola geç çıkan her oyuncu sektöründeki rekabet gücünü interneti doğru kullanan rakiplerine karşı hızla kaybediyor. Grafik Tasarım ile ürün ve hizmet kalitenizi tüm dünyaya tanıtabilmenin en güçlü mecrası günümüzde internet üzerinden yapacağınız doğru seo çalışmalardan oluşuyor.
İnteraktif tanıtımlarınızda mobil uyumlu uyumlu elektronik dergi, katalog, bülten, broşürlerinizi isteminiz doğrultusunda hazırlıyoruz. E-katalog, e-dergi, e-bülten, online katalog, online broşür,  interaktif cd, dijital baskı hazırlamak ve yeni nesil pazarlamada yerinizi almanızı sağlıyoruz.

Ajans olarak, gelişen fuar sektöründe karşılaşılan ihtiyaçlara cevap verebilmek için firmalarımızı ihtiyaçları doğrultusunda destekliyoruz. Fuar stand tasarımı ve uygulaması, fuara yönelik afiş/bilboard/poster/bayrak/flama/roll up/örümcek stand tasarımları ve uygulamaları, stand giydirmeleri vb tüm tasarımlar ve ürünleri istekleriniz doğrultusunda sunuyoruz.

Stand TasarımıStand Tasarımı

Promosyon Ürünleri

Reklam Tasarım Ajansı ile çalışmanın artıları nelerdir?Reklam Tasarım Ajansı ile çalışmanın artıları nelerdir?

Markaların tanıtım amaçlı kullandıkları promosyon malzemeler tasarıma farklı bir bakış açısı getiriyor. Grafik Tasarım Ajansımız müşteri portföyünüze uygun promosyon ürünleri öneri ve tasarımları ile sizi bir adım öne çıkaracak seçenekleri sunuyoruz.

Whatsapp