+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Çanta Tasarımı

Çanta Tasarımı, Çanta TedarikçisiÇanta Tasarımı, Çanta Tedarikçisi

Çanta Tasarımı

Kurumların en önemli reklam kaynakalarından biri olan çanta tasarım, şirketlerin daha profesyonel ve bilgili görünmesini sağlar.

Firma tanıtımları için önemli ürünlerden biridir çanta tasarımları. Global markaların her yıl 100 binler hata milyonlar adetlerde üretim yaptırdığı bir promosyon sahasıdır. Satış odaklı çalışmalarda da çanta tasarımları yapılıyor ve genellikle ilgili marka veya mağaza kendi tasarımcılarını tercih ediyor ama biz burada kurumsal promosyon çanta tasarımına dair birkaç kelam etmek istedik sizlere.

İletişim

Çanta Tasarım Örnekleri

Uzun soluklu kullanıma uygunluğu, doğa dostu olması ve işlevselliğinden dolayı bez çanta tasarım bizim de favorilerimiz. Bazen ürün ve etkinliğin durumuna göre karton çantalar da sunulabiliyor. Çevreye olan zararlarının yanı sıra kullanım ömrü kısalığından dolayı pek önermesek de poşet çantaların üzerinde uygulanacak tasarım sizi veya o çantayı kullanacağınız özel çalışmayı çok iyi ifade etmeli. Özel bir fuar, kongre, sempozyum, bayi toplantısı, konferans gibi tarihi, içeriği ve adı belli etkinliklere yönelik hazırlanacak çantalarda, kurumsal imajınız, o sektördeki yeriniz ve ürün veya hizmetlerine dair dokunuşlar mutlaka çanta tasarımınıza yansıtılmalı.

Çanta Tasarım Nasıl Yapılır?

Çanta Tasarım Çizimleri

Sadece logonuzun ve basit bir tasarımın yer aldığı çantaları kullanmak yerine bu konuda daha seçici olmalı ve tasarımcılarınıza o çantanın dağıtıldığı mekanda ve daha sonra kullanılacağı her yerde markanızı temsil edeceğini anımsatmanızı öneririz.

Çanta Tasarım Programı

Çanta tasarım örneklerinden Özellikle bez çantalarda uygulanacak tasarımın kumaşın türevi ve rengiyle uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Keza yine bez çantalarda özel renk veya dokumada kulp tercih edilecekse bu kulp ile tasarım arasında bir bütünlük olmalı.
Çanta üzerinde kullanılacak aksesuarların (fermuar, yan cep, çıt çıt vb) renkleri de tasarımla örtüşmeli. Tasarımcınız aksesuarları çanta üzerinde görünür ve efektif hale getirecek bir şablonu sunmalı size.

Çanta Tasarım Örnekleri

Çanta tasarım örneklerinden karton çanta tasarım örneği özellikle tasarımsal olarak malzemenin türevi ve rengi ile dikkat çekmektedir. Yanı sıra çanta tasarımı üzerine atılacak özel lak, kabartma, selefon gibi ekstraları düşünerek veya önererek bez çanta tasarım hazırlanmalı. İp rengi tercihine de dikkati unutmamak gerek. Bazen çantalarda sol yada sağ alt köşeye sade bir imza tasarımı veya logo tasarımı bile yeterli olabiliyor. Bu biraz da katılacak etkinliğin nüvesiyle ilintili aslına bakarsanız ama genelde çanta tasarımlarında müşterilerin beklentisi o alana mümkün olan en fazla görseli ve bilgiyi sığdırmak yönünde oluyor.

Bizimle İletişime Geçin


    Promosyon ve Baskılı Bez Çanta Tedarikçisi ⇨
    Whatsapp