+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Broşür Baskı

Broşür

Broşürler firmaların kendi tanıtımlarını birebir yapabilmelerine olanak sağlayan başlıca reklam türlerinden biridir. Broşürler farklı ebatlarda ve türlerde üretilebilir. Broşürlerin dağıtımının kolay yapılması ve maliyetinin diğer reklam türlerine göre düşük olması başlıca tercih sebeplerinden biridir.

Broşür Baskı Hakkında

Broşür Ne büyüklükte bir işletmeniz olursa olsun ve hangi alanda faaliyet gösterirseniz gösterin bir broşürle potansiyel müşterilerinize kurumunuzun tarihçesinden tutun da satmakta olduğunuz ürün ve vermekte olduğunuz hizmetlere kadar her şeyi anlatabilirsiniz. Broşür hazırlama esnasında, potansiyel müşterilerinize sunacağınız iyi bir broşürün kurum kültürünüzü yansıttığını ve kurumsal imajınızı güçlendireceğini unutmayın. Bu sebeple broşür tasarımı yaptırırken, mümkün olduğunca özen göstererek, şık bir tasarım yaptırmanızı tavsiye ederiz. Eğer nasıl bir broşür tasarımı yaptıracağınızı bilmiyorsanız broşür örneklerini incelemenizi öneririz. Çeşitli broşür örneklerine bakarken sizin de zihninizde bir şeyler canlanacaktır. Ayrıca broşür tasarımı konusunda uzman birinden yardım alabilir ya da arasokakistanbul.com.tr’de bulunan hazır broşür şablonlarından yararlanabilirsiniz. Broşür tasarımı yaptırırken, öncelikle potansiyel müşterilerinize broşürü uzattığınızda ilk görecekleri yerin kapak sayfası olduğunu göz önünde bulundurarak kapakta en etkileyici görselinizle birlikte dikkat çekici bir slogana yer verin. Diğer tüm pazarlama iletişimi malzemelerinizde olduğu gibi broşür tasarımı yaptırırken de kurum logonuzu kullanmak ve logonuzun içinde bulunan renkleri vurgulamak marka algınızı artıracaktır. Kullanacağınız diğer renklerin ise kurumsal renklerinizle uyumlu olmasına özen gösterin. Broşür hazırlarken kaliteli ve şık görseller kullanılması da broşürünüzün daha etkili olmasını sağlayacaktır. Broşürünüzün içeriğinde kurumunuz hakkında müşterilerinize vermek istediğiniz tüm mesajları verdiğinizden ve kurumunuz, ürünleriniz, hizmetlerinizle ilgili bilmelerini istediğiniz her şeyi aktardığınızdan emin olmanız gerekir. Tabii broşürünüzde bunları nasıl aktardığınız da önemlidir. Anlatımda çok uzun ve sıkıcı cümleler kullanmak yerine daha kısa, akılda kalıcı ve dikkat çekici cümleler kullanmak daha etkili olacaktır. Eğer içerik oluşturma konusunda tecrübeli değilseniz, bir metin yazarı ile çalışmak doğru olacaktır. Ayrıca broşürlerinizde de kurumunuza ait iletişim bilgilerini paylaşmak, broşürünüzü verdiğiniz kişilerin ihtiyaç halinde size kolaylıkla ulaşabilmesini sağlayacaktır.

Broşür baskı fiyatı basılacak olan broşürün ebadına ve bastırmak istediğiniz broşürün kağıt gramajına göre farklılık gösterebilir. A4 Broşür fiyatları genellikle A5 broşür fiyatları‘nın 2 katıdır. Broşür fiyatlarını etkileyen bir başka unsur ise broşürünüzün katlamalı olup olmadığıdır.

Katlamalı broşür fiyatları tek kırımlı, 2 yada 3 kırımlı broşür fiyatları olarak değişebilir. Eğer broşür tasarımınız hazır ise bundan sonra yapmanız gerekenler çok basit. Arasokakistanbul.com.tr’de yükleyeceğiniz tasarımın dosyanız ile en ucuz broşür basımı hizmetini alabilirsiniz. Arasokakistanbul.com.tr alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile tüm matbaa işlerinizde olduğu gibi broşür baskısı işlerinizde de hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümlerle yanınızda.

    - Kişisel Bilgiler -

    - Özellikler -    Broşür Tasarımına mı ihtiyacınız var?
    Whatsapp