+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Logo tasarımı sizin dış dünyadaki en önemli temsilcinizdir. Logonuz veya varsa markanıza ait Logo Type ile markanızı yazılı, görsel, interaktif mecralarda temsil edersiniz.

Sizde logo tasarımı yaptırmak, logo tasarım fiyatları ve daha fazlasını aradıysanız doğru yerdesiniz. Özellikle logo tasarım fiyatları ve teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çizimsel çalışma, harflerin kullanım biçimi, seçilen font, seçilen puntoların tamamı logonuzu algıda ayrıştıran öğelerdir. Varsa logo ile bütünlük sağlayan ve kesinlikle uzun olmaması gereken logo altında kullanılan marka sloganınız da aslında tüketicilerin gözünde logonuzun bir parçasıdır.

İletişim

Logo Tasarım Örnekleri

En iyi logo tasarımı markanızın kimliğini yansatan tasarımdır. Ardındaki bir KOBİ yi, butik bir işletmeyi yada devasa bir üretim tesisini temsil eder logo. Eğer siz de en iyi logo tasarımlar arıyorsanız öncelikle kendinizi iyi tanımlamalısınız.

Logo Tasarım Nasıl Yapılır?

Logo Tasarım Örnekleri

Markanıza ve kurumunuza özel logo tasarım örnekleri ve logo tasarım çalışmalarıyla tüketicilerin ve kamuoyunun olumlu veya olumsuz tüm algıları logonuzun temsil ettiği sembol ve harflere yüklenir. Logo tasarım markanızın karakterini yansıtır.

Logo Tasarım Programı

Logo tasarım yaparken kullandığımız programı vektörel tabanlı seçiyor. Böylece vektörel logo ile ister gazoz kapağına ister bina yüzeyine kayıpsız giydirilebiliyor. Logo tasarım programı olarak adobe serisi tercih ediyoruz.  Sektörede birçok farklı logo tasarım programı olsa da istenilen mesajı verebildiğiniz sürece programa çok takılmamanızı tavsiye ediyoruz.

Logo Tasarım Uygulaması

Bir markanın imzası olarak tanımlanabilecek logo tasarım uygulaması üstlenmesi açısından başlangıç düzeyle yapılması ve tasarlatılması gereken bir semboldür. Çünkü o firmanın yaptığı her iş bundan sonra o logo ile anılacaktır. Logo tasarımı uyguluması firmanızın yüzüdür. İşte bu nedenledir ki ne kadar iyi bir logonuz varsa o kadar da iyi bir imaj ve görüntünüz var demektir.

Bizimle İletişime Geçin


    Whatsapp