+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com.tr

Kişisel Web Sitesi

Takipçilerinizin ve insanların sizi internette bulmasını ve takip etmesi için Kişisel Web Sitesi tam size göre!
Çok Kolay, Kullanışlı ArayüzÇok Kolay, Kullanışlı Arayüz
Çok Kolay, Kullanışlı Arayüz

Kişisel Web Sitesi ile size özel yazıları hiç zahmet etmeden ekleyebilirsiniz. İnsanların internette sizi bulmasını sağlayın.

 • Hızlı & Kullanımı Kolay
 • Extra Güvenlik
 • Hızlı kategori oluşturma, düzenleme
 • Hızlı yazı paylaşma, düzenleme
Sitenize Yorum AlınSitenize Yorum Alın
Bol Bol Yorum!

Yazılarınıza ve paylaşımlarınıza sizi takip eden insanların yorum yapmasına izin verin, siteniz dinamik bir yapıya sahip olsun!

 • Üye’ye Özel Yorum
 • Yorum Onaylama
 • Kullanıcı Engelleme
 • Yorum düzenleme, değiştirme & gizleme
Responsive TasarımResponsive Tasarım
Responsive Tasarım

Siteniz okuyucularınız için kullanışlı hale gelir ve tüm cihazlardan kusursuz bir görünüme sahip olur. Responsive tasarımlar ile her kitleye hitap edin!

 • Ekrana oranlı tasarım
 • Mobil, Tablet, Leptop, Masaüstü destekli
 • Cihaza özel menü

Kişisel Web Sitesi

Şık ve Estetik Tasarımlar Kişisel Web Sitenizde buluşuyor. İsterseniz kendinizden isterseniz günlük konulardan isterseniz yazarlığınızı konuşturun!

Kişisel Web Sitesi Sahibi Olun

Kişisel Web Sitesini Kimler Tercih Etmeli ?

Kişisel web sitesi; kişinin mesleki tanıtımını, profesyonel duyurularını, iş odaklı etkinliklerini yayınlamak ve/veya yazı ve görüşlerini paylaştığı bir platform olarak kendini iyi ifade etme alanıdır.

Kişisel web sayfanız ile aktivitelerinizi interaktif mecrada çok yönlü yansıtabilirsiniz. Tanıtım, duyuru, blog, video ve fotoğraf galerileri gibi bir çok özelliği barındıracak olan kişisel web sitenizi hazırlamak isteriz.

Kişisel web sitesi teknik anlamda kurumsal web sitesinden farkı olmamakla birlikte menü ve diğer görsel özellikleri farklıdır.

Kişisel web sitelerinde kısa bir biyografi ve profesyonel özgeçmiş ile ana sayfada net görünümlü bir logo alanı mutlaka olmalıdır. Bunun yanında,  sosyal medya bağlantıları, duyuru alanı, manşet alanı gibi butonlara da ihtiyaç duyulmaktadır. Elbette ki bir ana menü ile birlikte sabit bağlantı alanları ve sitenin içeriğine göre  geniş sayfa fotoğraf alanlarının da olmasını öneririz.

Kişisel Web Sitesinde Olması Gereken Özellikler:

Kişinin üretimleri site dahilinde yer almalıdır. Müzik çalışmaları, resim, heykel ve diğer görsel sanatlara yönelik çalışmalar, köşe yazıları, kitaplar, kreatif çalışmalar, hobi çalışmaları gibi pek çok alandaki üretimler kişisel web sayfalarında sunulabilir.

Özel hayatı içermeyen, kişinin amacını ve kendini tanıtabileceği fotoğraflardan oluşacak fotoğraf albümleri yer alabilir.

Video galeri de önemli bir yere sahiptir. Görsel ve işitsel aktarımlarda çok etkin bir araç olan videolar web sayfasının videolar bölümünde yayınlanır.

Blog  yazılarınıza da yer verilmelidir. Köşe yazılarınız, forum yorumlarınız, paylaşımlarınız gibi bir çok veri bu bölümde kullanılabilir.

Facebook bağlantıları,  fan sayfası bağlantıları, instagram bağlantısı, twitter bağlantısı, youtube bağlantısı, google+, iletişim bilgileri ve mesleki bilgilere de yer verilebilir.

Kişisel Web Sitesi için İletişime Geçin
Whatsapp