+90 (212) 543 45 07 info@arasokakistanbul.com

Grafik Tasarım Ajansı

Grafik Tasarım Ajansı olarak Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Dergi Tasarım, Dijital Katalog, Fuar Stand Tasarımları , Afiş Tasarımlarınızı ve daha onlarca işinizi sektörünüze uygun biçimde yapıyoruz.

Logo Tasarım

Logolar markaların görünen ilk yüzüdür. Logo tasarımlarında, sektöre göre uygun sembolleri kullanabiliyoruz. Markanın logosuna bakarak ilk olumlu intiba oluşturmak bizim için çok önemli. Sade, anlaşılır, tasarımda özgün ve renkleri ile bütünü yansıtan ve her detayı ile markanızla bir olabilirmeli.

Özgün ve yaratıcı logo tasarımlarımızla markaların tercihiyiz.

Markanızı Hikayesini  Yazalım, Çizelim, Görsel ile  Anlatalım

Grafik Tasarım Ajansı  Arasokak İstanbul; logo tasarımı, kurumsal kimlik, dergi tasarımı, dijital katalog, fuar stand tasarımları, afiş tasarımlarınızı markanızın hikayesini konumlayacak şekilde  tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı  doğru metinler ile kurumunuzu müşterilerinize tanımlayalım.

Dergi Tasarım

Arasokak İstanbul’un deneyimli metin yazarları ve grafik tasarımcıları eşliğinde markanızı ön plana çıkaracak broşür tasarımları ve insertleriniz ve kataloglarınız hazırlamamızda bize bir mail yada telefon görüşmesi mesafesindesiniz. Reklam Ajansının farkı fikirlerin grafik & tasarım ve uygulamasında iyi bir dinleyici olmakta yatar. Markanızı anlaşılır kılmak için hikayeyi sizden dinlememiz yeterli.

Kurumsal Kimlik TasarımıKurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Kimlik

Firmanızın veya kurumunuzun Kurumsal Kimliği sadece logo tasarımından ibaret değildir. Logo markanızın, kuruluşunuzun dış yüzüdür ve algıda temsiliyet anlamında çok önemli bir yere sahiptir ancak logonuzun kurumsal kimlik tanıtım argümanlarıyla birlikte kullanımı ile markanız işlevsel hale gelir.

Dijital Katalog

Tanıtım ve reklam argümanları içinde görsel ürünlerinin(TV, sinema, internet yayıncılığı, sosyal medya) ve yazılı ürünlerin(Gazete, dergi, bülten, katalog, broşür, kitap) yerleri yadsınmaz ancak Milenyum ile birlikte gittikçe yaygınlaşan dijital yayınlar ve e-kataloglar pazarlamada çok ciddi bir paya sahip oldular.

E-Katalog Tasarımı & Dijital Katalog
Outdoor Tasarımı, Outdoor Tasarım Örnekleri, Outdoor FiyatlarıOutdoor Tasarımı, Outdoor Tasarım Örnekleri, Outdoor Fiyatları
Afiş & Outdoor Tasarım

Billboardlar, açık hava reklamcılığında en çok kullanılan tanıtım materyalleri arasında ilk sırada yer alıyor. Açıkhava reklamcılık ürünleri firmanızın ürün ya da hizmetleri hakkındaki bilgi ve mesajları belli bir kampanya sırasında tüketiciye ulaştırmak amacıyla tasarlanıyor.

Fuar Stand Tasarımları

Ajans olarak, gelişen fuar sektöründe karşılaşılan ihtiyaçlara cevap verebilmek için firmalarımızı ihtiyaçları doğrultusunda destekliyoruz. Fuar stand tasarımı ve uygulaması, fuara yönelik afiş/bilboard/poster/bayrak/flama/roll up/örümcek stand tasarımları ve uygulamaları, stand giydirmeleri vb tüm tasarımlar ve ürünleri istekleriniz doğrultusunda sunuyoruz.

Grafik Tasarım işiniz için teklif Alın
Whatsapp